UWAGA! KOLEJNY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!

„ZABIORĘ CIĘ TAM!”

konkurs plastyczno-fotograficzny przedłużony!

Konkurs polega na przedstawieniu w formie rysunku, obrazu lub zdjęcia (można więcej niż jedno) miejsca, w którym spędziliście wspaniałe chwile w czasie wakacji, majówki, na wycieczce, pikniku itp. Można też zaprezentować miejsce lub miejsca, w których nie byliście, a chcielibyście tam pojechać i zabrać kogoś bliskiego (przyjaciół, kolegów, rodzinę). Zbliża się koniec roku szkolnego, Wasze propozycje mogą więc być świetnym pomysłem dla tych, którzy chcą się gdzieś wybrać, a jeszcze nie zdecydowali o miejscu.

Pamiętajcie, że nie należy wykorzystywać zdjęć ani prac innych osób, biorąc udział w konkursie macie szansę na wygranie ciekawych upominków związanych z podróżowaniem oraz darmowych karnetów na wybrane zajęcia językowe lub dziennikarskie. Koniecznie dołączcie kontakt do siebie (email lub telefon). Prace (fotki miejsc lub zdjęcia Waszych rysunków) ślijcie na educlub@wp.pl lub wstawiajcie na www.facebook.com/educlub.info 

Możecie też zapakować je w kopertę i przyniesć na ul. Ratuszową 3/15 (do DICE) w Kołobrzegu.

Czekamy na Wasze prace do 31 maja 2016 roku!


KONKURS PLASTYCZNO-KREATYWNY "AUTOPORTRET"

 ROZSTRZYGNIĘTY!

Dziękujemy za piękne prace, podobały nam się wszystkie! Jesteście prawdziwymi młodymi artystami, odważnie rozwijajcie swoje pasje i zainteresowania! Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Dorota Jastrzębska (10 lat)

II miejsce: Olivia Kowal (10 lat)

III miejsce: Nikolka Worach (9 lat)

Laureatom serdecznie gratulujemy! Dyplomy i nagrody przekażemy Wam osobiście lub pocztą (jak będzie Wam wygodniej).

Kilka fotek prac lada dzień pojawi się na stronie, wkrótce też kolejny konkurs :) Odwiedzajcie nasza stronę!


KONKURS "HOBBY" ROZSTRZYGNIĘTY!

Laureatom serdecznie gratulujemy! Za wszystkie prace bardzo Wam dziękujemy i prosimy, odważnie rozwijajcie swoje pasje i zainteresowania! Oto wyniki:

I miejsce: Nikola Worach (9 lat) za swoje prace kreatywne (z glinki malowanej ręcznie, z których powstał kolorowy motyl i stemple ze zwierzątkami oraz z kolorowych kartek, z których powstają kartki na święta i inne okazje).

II miejsce: Katarzyna Kwiatkowska (22 lata) za przedstawienie swego tanecznego hobby jako formy sztuki aktywnej i pasjonującej, dającej możliwość spotykania się w realu, nie tylko online.DLA MŁODYCH ANGLOMANIAKÓW :)

 

Odgadnijcie angielskie odpowiedniki polskich słówek podanych obok krzyżówki. Rozwiązanie w zielonej kolumnie! Prześlijcie nam je emailem na educlub@wp.pl do 15 lutego 2016r. Aktualna krzyżówka to dla Was rozgrzewka, kolejne będą większe i nagradzane niespodziankami :)

 

 

ŁAMANIEC JĘZYKOWY

Bzyczy bzyg znad Bzury zbzikowane bzdury,
bzyczy bzdury, bzdurstwa bzdurzy
i nad Bzurą w bzach bajdurzy,
bzyczy bzdury, bzdurnie bzyka, bo zbzikował i ma bzika!