Nauka bez podręczników (odpada dodatkowy koszt), oparta na rozmowach "z życia wziętych". Scenki sytuacyjne (np. w restauracji, zoo, kinie, na dworcu, w sklepie i w innych miejscach). Wykorzystujemy ciekawe materiały edukacyjne, przygotowane tematycznie, wiele z nich to materiały własne i rekwizyty związane z miejscem, tematem itp..

Ceny spotkań indywidualnych

15 zł za lekcję (30 min.) - dzieci

25 zł za lekcję (45 min.) - młodzież i dorośli

30 zł za lekcję (60 min.) - młodzież i dorośli

GRUPKI (maks. 5-osobowe) - ceny od 10 zł za lekcję (długość zajęć zależy od preferencji, wieku i poziomu uczestników) 

 

PIERWSZE SPOTKANIE GRATIS!


Mocne postanowienie na 2016 rok – podszkolę język obcy!

 

Jednymi z najczęściej podejmowanych postanowień noworocznych są podróże i rozpoczęcie lub podszkolenie znajomości języka obcego. Dlaczego by nie spróbować połączyć obu postanowień? Na kursie językowym w Polsce w chwili, gdy nie potrafimy czegoś powiedzieć, możemy „uciec” w bezpieczny kącik - do języka polskiego. Rozmowy na zajęciach są często krótkie i schematyczne. Większość czasu upływa na przerabianiu podręcznika i utrwalaniu zasad gramatyki. Jak jest zatem na kursach za granicą? Zwykle inaczej. Dopiero tam mamy możliwość wykorzystania znajomości języka w codziennych sytuacjach: w sklepie, restauracji, kinie, na dworcu, lotnisku itp. W dobrych szkołach językowych w Polsce lektorzy coraz częściej dbają więc o to, by jak najwięcej mówić w danym języku i ograniczać język polski. Szkoły wprowadzają też, jako stały element zajęć, małe formy teatralne, angażowanie całej grupy w zaaranżowane sytuacje np. na wakacjach, konferencjach, sklepach itp. Jeśli postanowiliście podszkolić język, koniecznie pomyślcie o wyjeździe. Warto już dziś wakacje 2016 roku zaplanować. Serdecznie Was zapraszamy!

 

Na krótkie kursy językowe do Anglii, Niemiec, Irlandii, Francji i innych krajów można wyjechać w każdym miesiącu roku. Wystarczy zgłosić się min. 3-4 tygodnie wcześniej. Na kursy wakacyjne organizowane są często wyjazdy grupowe i obozy sportowo-językowe do Anglii (do Londynu, Bournemouth, Cambridge, miasteczek nadmorskich). Zgłoszenia przyjmujemy już od marca! W wakacje można też wyjechać na obozy tematyczne (taneczne, sportowe, fotograficzne, konne, pływackie itp.). Serdecznie Was zapraszamy - zgłaszajcie się!

 

WARUNKI UDZIAŁU

- wiek min. 8 lat (obozy językowe i tematyczne) i min. 14 lat (za granicę)

- samodzielność i odpowiedzialność

- dokonanie formalności (pełnego zgłoszenia) min. 3 tygodnie wcześniej

 

Nie zabrakło pomysłu dla osób, które wolą uczyć się nie w grupce, lecz indywidualnie lub z maksymalnie jednym dodatkowym kursantem. Szkoły językowe proponują im kursy indywidualne z lektorem (one-to-one). W czasie kursu lektor gości kursanta u siebie, dzięki czemu może on maksymalnie wykorzystać czas kursu także w warunkach domowych, jako gościnny gospodarz. Z takiej oferty można skorzystać w pojedynkę lub we dwie osoby (np. z rodzicem, przyjaciółką itp.). Zgłosić się należy min. 3 tygodnie wcześniej, byśmy zdążyli dopełnić formalności, a szkoła zapewnić kursantowi lektora i noclegi u niego.